Начало » Закуски » Рецепти за Други закуски » рецепта Солен кекс със сирена, маслини и семена
Солен кекс със сирена, маслини и семена

НЕОБХОДИМИ ПРОДУКТИ
Сирената се нарязват на малки кубчета. Яйцата ги разбиваме. Наливаме олиото и отново разбиваме. В киселото мляко слагаме содата и бакпулвера да шупне и го прибавяме към сместа. Продължаваме да разбиваме. Прибавяме брашното. Най-накрая слагаме нарязаните сирена и почистени и също нарязани маслини. Намазваме малка тава с масло и набрашняваме. Разбъркваме кашата. Изсипваме я в тавата. Ръсим със семена. Печем на 180 градуса в до суха клечка. Фурната се загрява предварително.
Добави към любими рецепти Разпечатай
Последни статии
Освежаващи коктейли с кафе за лятото
Lavazza разработи нови рецепти за освежаване на българското лято – защото няма нищо по-добро от освежаващо кафе, което да Ви охлади!
още »
Какво да подарите за Нова година: полезни съвети и креативни идеи!
Нова година е любим семеен празник, време на чудеса и магия, свързани с мек пухкав сняг, свеж аромат на мандарина и дългоочаквани подаръци!
още »
Защо да поръчваме кухня по поръчка
В онлайн магазин Aiko XXXL можете да разгледате различни варианти, които перфектно да отговорят на вашите критерии за функционалност и стилен дизайн.
още »
Вашето мнение е важно за нас. Моля, споделете го!
За да коментирате тази рецепта, трябва да се регистрирате или да влезете в своя профил
Ако желаете, може да сложите линк към Солен кекс със сирена, маслини и семена
От форум:
От друг сайт: